Game Of Thrones Star TV’de

Resim

ÖZET: Game Of Thrones 26 Nisan’dan itibaren hafta içi hergün 00.30’da Star TV’de!

Game Of Thrones’un ikinci sezonuna günler kalmışken Star TV 26 Nisan’da Game Of Thrones birinci sezonunu yayınlamaya başlayacağını duyurdu. Malum, ülke şartlarında go and fuck’ın bile olay yarattığını düşünürsek ve televizyonda izdivaç programlarından, rockçı Serpil coverlarından, bugün ne giysemlerden zaman ayırıp da Game Of Thrones’u izlemeye kalkacak olursak eğer; muhtemelen sansürle 25 dakikaya kadar indirgenecek olan Game Of Thrones bölümleriyle karşı karşıya kalacağız.

Daha önce True Blood’da da tecrübe ettiğimiz üzere Türkiye’de bu tür diziler daha çok “yayınlanmış olmak için” gösterilir. RTÜK sağolsun, mother fucker’nın hala “canın cehenneme” anlamına geldiğini sanan bir nesil var.(Sağolsunlar, sayelerinde ülkemizde 80 yaşındaki ninelere tecavüz edilmiyor.)

Star TV’de Türkçe dublaj yapılarak yayınlanacağını bildiğimiz Game Of Thrones bölümleri de büyük olasılıkla “canın cehenneme”, “hadi oradan” replikleri eşliğinde geçiştirilecek.

Star TV’yi tebrik ediyoruz. RTÜK’ü de ironik bir şekilde tebrik ediyoruz; hatta onlara tapıyoruz. Tabii ki GOT bölümlerini 720p kalitesinde bilgisayarlarımızdan, tabletlerimizden izlemeye devam ediyoruz.

Devamını oku