Game of  Thrones Masa Oyunları

Fantasy Flight Gaming diziden sonra satışları patlayan Trade Game Card olarakta adlandırılan, Masa Oyunları platformundaki üretimlerini hızlandırdı. Bir çok yeni tasarımcı alan ve başta Deviantart, ConceptArt.org olmak üzere yine birçok sanat sitesi üzerinden kendilerilerine kart görselleri için çalışacak sanatçılar bulmaya başladı.

 

Kartlar üzerinde yeni ve eski birçok karakter ve hane bulunuyor, aslında bu oyun dizinin hikayesinin neredeyse tümünü barındırıyor dersek buda yanlış olmaz kanaatindeyiz.

 

Game of Thrones Genesis

Bir diğer haberimiz PC platformunda olacak Game of Thrones Genesis oyunu ile ilgili. E3 fuarına katılmayarak dizi hayranlarını üzselerde oyun içi görüntülerini internete vermeleri güzel bir haber oldu.

Cyanide bugün A Game of Thrones – Genesis’tenyeni ekran görüntüleri yayınlayarak ağzımıza bal çalmaya devam etti. Zaten dizi de sezon arasına girmiş, gözlerimiz Game of Thrones arıyor, biz de bu ekran görüntüleriyle idare ettik Bir strateji oyunu olacak olan Genesis, A Song Of Ice And Fire’ın 1000 yıl öncesini anlatıyor.