Game of Thrones dizisinin 8. sezonunun 2019’dan önce yayınlanmayacağı ile ilgili açıklama yapılmıştı. Yeni sezonun 2019’un hangi ayında yayınlanacağı ile ilgili herhangi bir bilgi yoktu. Arya karakterine hayat veren Maisie Willams 8. sezonunun yayınlanma süreciyle ilgili net bilgiler verdi.

Arya (Maisie Williams) HBO

Williams’ın Metro.news’e 8. sezon yayınlanma tarihi ile ilgili yaptığı açıklama şu şekilde:

Aralık ayında çekimleri bitirdik. İlk bölüm Nisan 2019’da yayınlanacak. Bu bölümlerin hazırlanması 4 ay kadar sürecek. Montajların yapılması zorlu bir süreç. Acele etmenizi istemeyiz. Bu son sezonun hedef kitlemize ve hayranlarımıza yeteneklerimizi kullanarak yapabileceğimizin en iyisini göstereceğimiz bir sezon olmasını istiyoruz.”

Henüz HBO tarafından 8. sezonun yayınlanma tarihi ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadığını da belirtelim. Merak edenler Maisie Williams’ın röportajın tamamını aşağıdaki bağlantıdan okuyabilirler.

Maisie Williams on playing Goona in new Aardman animation Early Man

Önemli Cevaplar

  1. Maise, bir tweet atmış.

    Just a tweet letting you know this game of thrones release date “quote” I’ve supposedly given is completely false and taken from an interview I did years ago.

    Özetle, yayın tarihi ile ilgili yayınlanan sözleri eski bir tarihteki söyleşisinden alıntıymış ve bilgi tamamen yanlışmış.

Forumumuzda sen de tartışmaya katıl!  forum.gameofthronestr.com

Katılımcılar