George R. R. Martin‘in Buz ve Ateşin Şarkısı kitap serisini dilimize kazandıran ve bizlerle buluşturan Epsilon Yayınevi kitap serisinin ilk kitabı olan Taht Oyunları kitabının resimli özel baskısını David G. Stevenson‘ın illüstrasyonlarıyla bizlerle buluşturuyor.

Aslında tek kitap olmasına rağmen Taht Oyunları Türkçe’de iki kısım halinde yayınlanmıştı. Resimli özel baskıda böyle bir durum bulunmuyor.

Tüm seride olduğu gibi yine Sibel Alaş’ın çevirisiyle yayınlanan kitabın editörlüğünü Tuğçe Nida Gökırmak yapmış. Şu anda kitap ön siparişte görünüyor. Kitabın 21 Mayıs’ta raflarda yerini alması bekleniyor.

Yayımlandığı her ülkede satış rekorları kıran ve olay yaratan televizyon dizisi Game of Thrones’a ilham veren George R. R. Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı serisi şimdi resimli baskılarıyla Türkçede!

Martin’in olağanüstü hikâyesi, Taht Oyunları’nın yirminci yılına özel hazırlanmış bu baskıdaki büyüleyici görsellerle bambaşka bir şekilde hayat buluyor.

Kış geliyor ve olayların tam ortasında, üzerinde doğdukları topraklar kadar sert ve boyun eğmez bir aile, Kışyarı’nın Starklar’ı yer alıyor. Acımasız soğuk topraklardan uzaktaki zevk ve sefa düşkünü sıcak topraklara uzanan entrika, trajedi, ihanet ve dehşet dolu bir yolculuk. Her hanedanın tek gayesi en ölümcül mücadeleyi, taht oyunlarını kazanmak.

“Sizi ele geçiriyor ve asla bırakmıyor. Harikulade.” – Robert Jordan

“Büyüleyici… George R. R. Martin’in ilk epik fantastiği türün standartlarının çok üzerinde.” – Locus

İlk yorumu sen yap!  forum.gameofthronestr.com